м. Київ, вулиця Юрія Іллєнка 6, оф. 1
(поруч із станцією метро "Лук'янівська")
+38 (044) 49 - 07 - 547
+38 (096) 33 - 77 - 547
linlex.info@gmail.com
LinLexКоманда

Команда LinLex

Наша команда складається з високопрофесійних юристів та адвокатів, які мають за своїми плечами не один десяток років реальної практики вирішення юридичних спорів в різних судових інстанція України. Команда включає в себе осіб, які знають, аналізують та прогнозують, як буде розвиватися ситуація в кожній конкретній справі. Ці здібності були набуті протягом десятирічь взаємодії з правоохоронними, судовими, державними та місцевими органами в Україні. Створивши адвокатське об'єднання адвокати Лінник Микола Анатолійович та Сербіна Людмила Володимирівна не тільки дають змогу людям зменшити коло пошуку професійних адвокатів, а й поєднали розум, досвіт, професіоналізм та цілеспрямоване бажання допомагати людям у вирішенні їхніх юридичних питань.
Микола Лінник
Микола Лінник
Керуючий партнер, адвокат

Досвід роботи в галузі права: 20 років

Професіонал з великим досвідом роботи в галузі права.

З 2008 року спеціалізується на вирішення спорів з банками, кредитними спілками, іншими фінансовими організаціями, колекторськими компаніями, мікрофінансовими організаціями, а тому досконало знає специфіку таких справ та стратегію захисту клієнтів.

Людмила Сербіна
Людмила Сербіна
Старший партнер, адвокат

Досвід роботи в галузі права: 25 років

Професіонал з великим досвідом роботи в галузі права, також бере активну участь у громадській діяльності – з 2010 року є заступником Голови правління правозахисної громадської організації «Альянс правозахисників «Верховенство права».

З 2008 року спеціалізується на вирішенні спорів з банками, кредитними спілками, іншими фінансовими організаціями, колекторськими компаніями, мікрофінансовими організаціями, а тому досконало знає специфіку таких справ та стратегію захисту клієнтів.

Андрій Музика
Андрій Музика
Старший партнер, адвокат

Високопрофесійний адвокат щодо захисту у кримінальних справах. Має за своїми плечами не один рік роботи в системі правоохоронних органів України. Маючи такий багаж досвіду та практики, постійно вдосконалюючи свої професійні навички та розум, досліджуючи актуальні зміни в законодавстві та судовій практиці, а в першу чергу розуміючи систему зсередини, він може правильно оцінити та проаналізувати всю інформацію по кримінальній справі, надати юридично грамотну консультацію та надати повний спектр правової допомоги в рамках кримінального права та процесу.

Ігор Шаповалов
Ігор Шаповалов
Адвокат

У 2019 році отримав Свідоцтво про право на зайняття адвокатською діяльністю.

Шаповалов Ігор Валерійович є практикуючим, висококваліфікованим адвокатом, що має за своїми плечами більше десяти років юридичного стажу. За рахунок великого досвіду роботи в правоохоронних органах вміє правильно оцінювати ситуацію з якою стикаються клієнти нашого адвокатського об’єднання та будувати професійно грамотний алгоритм дій для винесення позитивного рішення для клієнта.

Спеціалізація: кримінальна, адміністративна, цивільно-господарська.

Євген Зембра
Євген Зембра
Адвокат

Практика адвокатської діяльності: надання правничої допомоги в кримінальних провадженнях, в тому числі «white-collar crime»; претензійно-позовна робота; договірна робота; відшкодування моральної та матеріальної шкоди, завданої внаслідок ДТП; розірвання шлюбу; аліменти; поділ майна подружжя; спадкування; кредитні правові відносини; спори з банками; визнання виконавчого напису нотаріуса таким, що не підлягає виконанню; захист бізнесу від контролюючих органів.

Сергій Лобуренко
Сергій Лобуренко
Адвокат
Олександр Кравченко
Олександр Кравченко
Помічник адвоката

Вища юридична освіта.

Опублікував науково-практичні статті в щотижневій юридичній газеті «Юридичний вісник». Неодноразово брав участь у наукових конференціях з правових питань.